stacjonarnie lub online

każdego dnia w Ognisku działają trzy kluby zainteresowań, a w nich: muzyka, plastyka, taniec, sport, śpiew. Jest też jak zawsze klub chrześcijanina, a w nim Księga Ksiąg - 2 sezon.

Możecie do nas dołączyć online. Wybierzcie aktywność i skontaktujcie się z nami, połączymy się przez naszego teamsa lub zoom... więcej

Tegoroczne Jasełka pt. Bóg z nami - Emmanuel, dedykujemy szczególnie Dzieciom, które  z powodu trwającej pandemii uczyły się zdalnie w domach. Mogliśmy Was spotykać tylko przez ekran teamsa, ale pamiętamy o Was i oczekujemy Waszego powrotu. Jesteście obecni w naszych Jasełkach.

Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci
z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenie życzymy Wiary, Nadziei i Miłości!

Niech Bóg będzie z Wami!

 

Tegoroczne spotkanie ze Św. Mikołajem odbyło się przez teamsa. Mikołaj połączył się z nami zdalnie z Nieba. W spotkaniu uczestniczyły zarówno dzieci korzystające z nauki zdalnej w placówce jak i te które przebywają w domach. Każdy miał możliwość porozmawiać z Mikołajem, powiedzieć wiersz, zaśpiewać piosenkę czy pokazać przygotowaną laurkę. Mikołaj dostał  piękne listy od dzieci, zwróciła uwagę szczególnie na list Neli, która napisała: „ Św. Mikołaju proszę Cię o dobro na świecie”.

Na zakończenie Mikołaj powiedział, że na wszystkich czekają słodkie paczki ukryte przez jego pomocników w placówce. Dzieci z radością odnalazły paczki dla siebie i dla dzieci, które nie mogły uczestniczyć w spotkaniu. Paczki czekają na odbiór w placówce w dowolnej chwili.

Galeria zdjęć

SZYBKI KONTAKT

Ognisko Wychowawcze

ul. Kościuszki 36,
25-316 Kielce

tel. 41 34-423-38